VAPE'S KNOWLEDGE, پاد سیستم, پاد ماد, مقایسه, ویپ

تفاوت ماد و پاد سیستم!

اگر اولین بار است که قصد خرید ویپ دارید،  باید با تفاوت «ویپ پاد  یا پاد سیستم » و «ویپ ماد» آشنا شوید و با کسب اطلاعات لازم نمونه مورد نظری که مناسب شما است را خریداری کنید.

 پاد سیستم چیست ؟

 پاد سیستم (POD) دقیقا مناسب افرادی است که به سیگار علاقه‌مند بوده و به دنبال جایگزین مناسبی برای آن هستند. ویپ پاد سیستم مکانیزمی شبیه به سیگار دارد و میزان بخاردهی آن در حد سیگار یا کمی بیشتر است (البته که در سیگار الکترونیکی یا پاد بجای دود ناشی از سوخته شدن تنباکو بخار ناشی از تبخیر جویس پدیدار میشود). برای پر کردن این دستگاه از ایجوس‌های «سالت نیکوتین» که نیکوتین بیشتری نسبت به نمونه‌های معمولی ایجوس دارند، استفاده می‌شود. این دستگاه از لحاظ ظاهری کوچک‌تر از ویپ ماد سیستم است.

ویپ ماد چیست؟

ویپ ماد (MOD) یا همان ویپ دستگاهی حرفه‌ای تر از  پاد سیستم با قدرت تولید بخار فوق العاده زیاد است که دقیقا مناسب افرادی است که به قلیان علاقه‌مند بوده و به دنبال جایگزین مناسبی برای آن هستند و همچنین برای انجام تریک‌های حرفه‌ای استفاد می‌شوند. این دستگاه‌ها نسبت به سایر نمونه‌های مشابه سایز بزرگتری دارند و معمولا دارای صفحه نمایش هستند. بر خلاف پاد سیستم ها ،می‌توانید از جویس‌هایی با نیکوتین پایین‌تر استفاده کنید. از آنجایی که ویپ ماد ها اندازه بزرگتری دارند چیپست‌های به کار رفته در آن‌ها نیز حرفه‌ای‌تر و مجهزتر است.

تا اینجا تعریفی از این دو دسته را برای شما شرح دادیم ، در ادامه به برخی تفاوت های آنها میپردازیم:

تفاوت لیکوید ها در دستگاه پاد سیستم و دستگاه ویپ

دستگاه های ویپ برای جویس ها (E-Juice) بسیار مناسب هستند. جویس های مایعی که عموما با طعم میوه های مختلف ساخته می شوند و می توانند تجربه ویپینگ لذت بخشی را برای کاربران بسازند. ویپ ها معمولا با جویس هایی که مقدار بیشتری گلیسیرین گیاهی دارند (VG) کار می کنند. این جویس ها حجم دود بیشتری را نسبت به جویس های PG تولید می کنند، مقدار نیکوتین کمتری را دارا میباشند و می توانند برای افراد علاقه مند به قلیان جذاب تر باشند.

دستگاه پاد را هم می توان با جویس مورد استفاده قرار داد اما معمولا بهترین کارایی را با سالت نیکوتین مایع دارند. این مایع غلظت زیادی از نیکوتین را دارا می باشد و برای افراد سیگاری جذاب تر است. توصیه مهمی که به شما می کنیم آن است که از نیکوتین سالت در دستگاه ویپ استفاده نکنید!

دستگاه پاد مقرون به صرفه تر است!

در این صنعت دستگاه ها قیمت های مختلفی دارند اما به طور کلی دستگاه پاد را با هزینه کمتری می توان تهیه کرد. کمتر بودن حجم و قدرت پاد را می توان اصلی ترین عامل این موضوع دانست. همچنین تنظیمات و امکانات بیشتری را در دستگاه های ویپ می توان یافت.در مجموع اگر به دنبال یک دستگاه هستید تا حجم نیکوتین بالایی ارائه دهد و نمی خواهید هزینه زیادی را هم متحمل شوید، خرید یک پاد برای شما بهتر و منطقی تر است. از طرفی اگر می خواهید تنوع در ویپینگ را تجربه کنید و تنظیمات دلخواه خودتان را در هنگام استفاده بر روی دستگاه اعمال کنید، خرید یک دستگاه ویپ را به شما پیشنهاد می کنیم.

طراحی و اندازه دستگاه ها !

طراحی کم حجم پاد باعث می شود تا وزن و حجم کمتری داشته باشد که حمل آن برای افراد سیگاری که وابستگی بیشتری به آن دارند آسان تر است . از آنجایی که پاد به منظور استفاده آسان طراحی شده است، این دستگاه می تواند برای کاربرانی که دوست ندارند با دکمه ها و تنظیمات زیاد سر و کله بزنند راحت تر و جذاب تر باشد. دستگاه ویپ معمولا توسط علاقه مندان به قلیان و ویپرهای حرفه ای که اهمیتی به اندازه ی دستگاه نمیدهند انتخاب می شود تا کارایی و قدرت بیشتری را از دستگاه خود دریافت کنند. این دستگاه به کاربر اجازه می دهد تا کویل های متفاوت و تنظیمات متنوعی را داشته باشند و ویپینگ را در سطح و انواع مختلفی تجربه کنند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *